Hakkımızda

Hakkımızda

Mit CNC bir makina ve imalat teknolojileri şirketidir, talaşlı imalat sektörünün farklı kademelerinde yer almış uzman mühendisler tarafından kurulmuştur.

Dünya genelindeki teknoloji devleriyle olan geniş iş birliği ağını müşterilerinin ürünlerini en karlı ve yenilikçi şekilde üretmelerine yardımcı olmak için kullanır  cnc takım tezgahları satar ve satış sonrası destekleri verir.

Mit CNC olarak görevimiz en yüksek kapasitede makina ve teknolojileri en uygun şartlarda iş ortaklarımıza sunmaktır. Genel makina ve parçaları imalatından, Otomotiv, Savunma ve Havacılık , Yüksek Hassasiyetli Kalıpçılık ile Kuyum sektörlerine kadar birçok farklı sektörde deneyimli ekibi ve portföyü ile hizmet vermektedir.

Değerlerimiz

SAYGI: Bize nasıl davranılmasını istiyorsak , biz de başkalarına öyle davranırız. Yaptığımız işte ve ilişkilerimizde suistimali veya saygısızlığı hoş görmeyiz. Kabalık , duygusuzluk ve kibir buraya ait değildir

DÜRÜSTLÜK: Müşterilerimizle ve muhataplarımızla açık dürüst ve içten çalışırız. Bir şeyi yapacağımızı söylediğimiz zaman yaparız ; bir şeyi yapmayacağımızı yada yapamayacağımızı söylediğimizde yapmayız.

İLETİŞİM: İletişim bizim için zorunludur. Burada birbirimizle konuşmaya ve dinlemeye zaman ayırırız. Bilginin insanları geliştirdiğine , yükselttiğine ve aktarılması gerektiğine inanırız

MÜKEMMELLİK: Yaptığımız herşeyin ancak en iyisiyle tatmin oluruz. Herkes için çıtayı yükseltmeyi sürdüreceğiz. Gerçekten ne kadar iyi olduğumuzu görmek, hepimiz için çok eğlenceli olacak.

×